Przejdź do treści

Finał Desantu Kultury

Mary Rumi: Chór ludzki

  • 17:00

  • Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały

Wstęp wolny

Tagi: live muzyka

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na finał projektu Mary Rumi „Chór Ludzki”! Wydarzenie realizowane w ramach Desantu Kultury odbędzie się w środę 14 czerwca o godz. 17:00 w Zajezdni trolejbusowej.

Finał Chóru Ludzkiego to nie tylko podsumowanie pracy uczestników warsztatów. Podczas finału wspólnie poczujemy magię chóru! Zaczniemy od wspólnej rozgrzewki muzycznej, następnie przedstawimy efekty ośmiomiesięcznej pracy warsztatowej, prowadzonej pod okiem znanej olsztyńskiej artystki Mary Rumi. Porozmawiamy też o blokadach, które mamy w sobie i dlaczego boimy się śpiewać.

FINAŁ DESANTU KULTURY
MARY RUMI: CHÓR LUDZKI
14 czerwca (środa) / godz. 17:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Wstęp wolny

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Fabryka skarpet

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac Marianny Serockiej pt. „Miało być techno”. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Dobro w piątek 2 grudnia o godz. 18:00. Marianna Serocka jest artystką multimedialną. Sama pisze o sobie: Zazwyczaj szukam inspiracji w codziennych sytuacjach i moich doświadczeniach życiowych. Podoba mi się sztuka naiwna i sztuka dzieci. Zgłębiam tematy związane z […]

czytaj więcej

KINO PL_enerowe

MOK Olsztyn zaprasza na tegoroczną edycję popularnego cyklu kina plenerowego w Parku Podzamcze. W ramach cyklu 🍓 CHWACKO 🍓 postanowiliśmy skoncentrować się na kinie polskim, a spotykać się będziemy tradycyjnie w kolejne poniedziałki lipca i sierpnia nieopodal fontanny „Ryba z dzieckiem”.

czytaj więcej