101 lat Niepodległości

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Olsztynie będą trwały przez kilka dni! Miło nam poinformować, że w biało-czerwone uroczystości tradycyjnie włączył się również Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

W poniedziałek 11 listopada w samo południe zaprosimy was pod olsztyński ratusz, na którego schodach chór Pasjonata z Uniwersytetu Trzeciego Wieku wykona wiązankę pieśni patriotycznych.
Szczegółowy program obchodów niepodległościowych i wszystkich atrakcji znajdziecie na stronie Urzędu Miasta: https://www.olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/swieto-niepodleglosci-w-olsztynie-3.html

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.