A może by na wystawę?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie odwiedzić ciekawą wystawę, to podpowiadamy i przypominamy, że w naszych przestrzeniach obecnie można zobaczyć:

• Galeria Amfilada, ul. Dąbrowszczaków 3 – Paweł Wyborski „Postikony”, od poniedziałku do soboty w godzinach 11-18, wstęp bezpłatny,
• Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25 – zmiana ekspozycji, od wtorku do piątku 11-17, sobota i niedziela 11-18, wstęp bezpłatny,
• Zajezdnia Trolejbusowa, ul. Knosały – „Bestseler wszech czasów” (do 7.01), od wtorku do piątku 11-17, sobota i niedziela 11-18, wstęp bezpłatny,
• Tartak Raphaelsohnów, ul. Knosały – „Miasto umiera i rodzi się. 670 lat Olsztyna„, od wtorku do piątku 11-17, sobota i niedziela 11-18, wstęp odpłatny wg cennika Muzeum.

Serdecznie zapraszamy.

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.