Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

#AUTOBUSKULTURY SKOŃCZYŁ BIEG

Przez całe lato #autobuskultury zaglądał do najskrytszych zakamarków i najodleglejszych podwórek Olsztyna, przywożąc na nie śmiech, pogodę ducha i niewyczerpane zasoby twórczego bzika. Bez skrupułów porywaliśmy was do twórczej wycieczki w głąb siebie. Bez pasów bezpieczeństwa, bez asekuranckich hamulców, nigdy na wstecznym.

Wiedzieliśmy od początku, że olsztyńskie osiedla pełne są wspaniałych, kreatywnych i otwartych osób. Dlatego sukces Autobusu Kultury wcale nas nie zaskoczył. Dziękujemy, że wsiedliście z nami na jego pokład!

Szczególne podziękowania należą się wspaniałym artystom, gościom i wspieraczom naszego projektu.
Ola RajskaPaweł SzymańskiKrzysztof SydorMateusz Kopacz, Mateusz Drózd, Mateusz KukłaBiały TeatrLonely Tree SoundSonbirdVHSNatalia TejsParparusza. Wędrowna Wytwórnia Zdarzeń i Katarzyna Jackowska-EnemuoAleksandra RózgaKasia RoszkowskaAgnieszka Malina PolnaPaweł ByćGrzegorz Wisniewski, Przewodniczący Rad Osiedli: Osiedle Pojezierze Olsztyn i Osiedle Mazurskie, Olsztyn, Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjne „Przyjaciele Nauki na Warmii LOG-WARM, wolontariusze: Oliwia JaworskaMagdalena DudaAleksandra Kaczmar i siostra Kasia, Oliwia Raźniewska, Ewelina SzymanowskaMikołaj Walentynowicz 

Kłaniamy się nisko wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się, współtworzyli, zaglądali, trzymali kciuki, pozdrawiali, odwiedzali, ściskali dłonie, bawili się, tańczyli, śpiewali, opowiadali, wspominali, wyszywali, odpoczywali, częstowali ciastem, malowali, wycinali, grali, wspierali.
Bez was ten projekt nigdy by się nie udał.

Trochę statystyk:
Z oferty Autobusu Kultury skorzystało 2224 mieszkańców Olsztyna
Warsztaty i spotkania: 39
Łzy szczęścia/wzruszenia: 12397
Słońce: 35
Deszcz/burza: 9
Interwencja straży miejskiej: 2

Pamiętajcie: choć ta wyprawa dobiegła już końca, nasza podróż trwa nadal. Wypatrujcie nas na horyzoncie i na mok.olsztyn.pl!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj