Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Chodź do nas i zobacz wystawy

Aktualnie w przestrzeniach MOK można zobaczyć poniższe ekspozycje:

  • Galeria Amfilada (ul. Dąbrowszczaków 3) – Ewa Cieniak: Pokarm, interdyscyplinarne spotkanie z haftem, muzyką i zapachami, ekspozycja dostępna do 29.05, fotorelacja z wernisażu GALERIA,
  • Galeria Dobro (ul. Stare Miasto 24/25) – Krzysztof Kupren: Obrazy stenograficzne, podsumowanie czterech lat namiętnej pasji fotograficznej autora, ekspozycja dostępna do 12.05, fotorelacja z wernisażu GALERIA,
  • Zajezdnia Trolejbusowa (ul. Knosały) – Zajezdnia Augiasza: od miotły do robota, wystawę dawnych i współczesnych sprzętów służących sprzątaniu, ekspozycja dostępna do 19.05, fotorelacja z wernisażu GALERIA. W każdą sobotę o godz. 12:00 organizowane jest oprowadzenie kuratorskie, dzięki czemu jeszcze lepiej poznacie technologiczną historię ogarniania, czyszczenia, układania i porządkowania, a może nawet upychania.

Wstęp na wszystkie wystawy jest bezpłatny.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.

czytaj więcej

Wspierają nas