Chodź do nas i zobacz wystawy

Aktualnie w przestrzeniach MOK można zobaczyć poniższe ekspozycje:

• Galeria Amfilada (ul. Dąbrowszczaków 3) – wystawa pokonkursowa XIX Otwartych Mistrzostw Fotograficznych 2023, wystawa zdjęć nadesłanych w najnowszej odsłonie konkursu, ekspozycja dostępna od 22.02,
  • Galeria Dobro (ul. Stare Miasto 24-25) – „Gdy zostaniesz Jokerem„, wystawa portretów po warsztatach charakteryzacji „Ikony popkultury”, ekspozycja dostępna do końca lutego,
  • Zajezdnia Trolejbusowa (ul. Knosały) – „Nie-zabawki„, wystawa prac Piotra Rogalińskiego, niewielkie rzeźby, instalacje i artefakty wykonane ze starego, już niepotrzebnego materiału (belek, kutych elementów, fragmentów narzędzi rolniczych itp.), ekspozycja dostępna do 3.03, fotorelacja z wernisażu.

Wstęp na wszystkie wystawy jest bezpłatny.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj