Czekasz na OMF 2021? Już jest!

Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne to coroczny, trwający bez przerwy od 2004 roku ogólnopolski konkurs dla wszystkich fotografujących. Do tej pory nagrodziliśmy już ponad 100 laureatów, a nasze jury, złożone z najlepszych fotografów i krytyków branży, przejrzało ponad 12 tysięcy zdjęć.

W tym roku zapraszamy do nadsyłania fotografii w dwóch kategoriach: OBLICZA CZŁOWIECZEŃSTWA – GRANICE oraz MINIMALIZM.

W tej edycji przyznajemy nagrodę główną Grand Prix, ufundowaną przez Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. Dodatkowo przyznajemy trzy nagrody za I, II, III miejsce. Po obradach jury wybierzemy prace nagrodzone, które wraz z pracami wyróżnionymi zostaną zaprezentowane w lutym 2022 na wystawie pokonkursowej w Galerii Amfilada MOK Olsztyn.

Nagrody OMF 2021
Grand Prix
Aparat Canon EOS M6 Mark II + EF-M 15-45mm IS STM
I Miejsce
Nagroda pieniężna: 3.000zł
II Miejsce
Nagroda pieniężna: 2.000zł
III Miejsce
Nagroda pieniężna: 1.000zł
Wyróżnienia specjalne do każdej kategorii: zaproszenie do pokonkursowej wystawy zbiorowej.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Wszystkie informacje na temat OMF 2021 znadziecie na stronie mok.olsztyn.pl/omf2021

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.