Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Desant – nabór wniosków zakończony

W ubiegłym roku „uwolniliśmy” przestrzeń dla instruktorów grup twórczych. Zaprosiliśmy do konkursu artystów, twórców, animatorów, którzy pragną realizować własne, autorskie pomysły w obrębie MOK. Zaskutkowało to trzema bardzo wartościowymi projektami: MiastoWy Katarzyny Roszkowskaiej, VlogMOK Szymona Żylinskiego, Muzyczna Fabryka Aleksandra Ostrowskiego.

W tym roku ponowiliśmy Desant Kultury i nie zawiedliśmy się: 31 wniosków!!! Tyle osób zgłosiło się do nas ze swoimi pomysłami działań artystycznych. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności tych, którzy podnieśli rękawicę i chcą razem z nami walczyć o jakość olsztyńskiej kultury. Wszystkie propozycje są niezmiernie ciekawie, dlatego przeraża nas fakt, że z tak wielu znakomitych pomysłów będziemy zmuszeni wybrać tylko trzy. Zwycięzców poznamy 16 października, tymczasem chylimy głowy przed wszystkimi, którzy chcą otwierać olsztyński MOK na światy dotychczas nam niedostępne.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj