I wszystko jasne – wyniki konkursu Fest Muza 2019

Ogólnopolski Konkurs Młodych Zespołów FEST MUZA 2019 wygrywa z przytupem zespół Krůk, do którego powędrowała ufundowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie nagroda główna w wysokości 5000 zł

Drugie miejsce przypadło zespołowi Mikrokosmos, który zgarnął nagrodę w wysokości 1500 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Trzecie miejsce i 1000 zł, również od ZAiKS, zdobył zespół SMÜGY

Ponadto sesję nagraniową w rozgłośni Radio UWM FM wygrał zespół Graphotype, a sesję od stacji Radio Olsztyn zdobył zespół Krůk. Bony o wartości 500 zł ufundowane przez (i do wykorzystania w tymże) Salon Muzyczny „ELKA” Instrumenty Muzyczne i Akcesoria powędrowały do zespołu SMÜGY, a mikrofon marki Shure, ufundowany przez Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich zgarnął Maksymilian Kwapień z ekipy K.A.C.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i partnerom FEST MUZY 2019, ale przede wszystkim gratulujemy i dziękujemy wszystkim zespołom, dzięki którym konkurs stał na fantastycznie wysokim poziomie! Byliście wspaniali, dzięki za znakomite występy!
To była naprawdę świetna sobota

Więcej zdjęć z muzycznej soboty znajdziecie w naszej galerii FEST MUZA: FINAŁ KONKURSU MŁODYCH KAPEL

Wydarzenie pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Partnerzy:
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich

Współpraca:
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
Salon Muzyczny „ELKA” Instrumenty Muzyczne i Akcesoria
Karczma Moja Bawaria

Patronat medialny:
Radio Olsztyn
Radio UWM FM

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.