Tagi: ludzie zabawa

Jaka matka, taka córka, jaki ojciec, taki syn. Nabór zdjęć

W tym roku hurtowo świętujemy Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca współtworzoną przez olsztynian wystawą rodzinnych fotografii.

Wykapany tatuś? Nieodrodna córeczka mamusi? Drogie Matki i Córki, Szanowni Ojcowie i Synowie, czekamy na zdjęcia lub kompilacje i kolaże zdjęć, ukazujące, jak bardzo jesteście do siebie podobni.
Szczegóły realizacji pozostawiamy Waszej inwencji i pomysłowości. Mogą to być zestawy starych zdjęć, albo zdjęć starych i nowych, mogą to być zdjęcia zrobione teraz – specjalnie na tę wystawę… Skupcie się na tym, co widoczne lub niewidoczne – na atrybutach zewnętrznych lub cechach temperamentu. Może dostrzeżecie podobieństwa na starych zdjęciach z dzieciństwa Waszego i Waszych rodziców/dzieci? A może dopiero jako dorośli zorientowaliście się, jak bardzo – o zgrozo! – przypominacie swoich rodziców? Sięgnijcie do pokładów kreatywności i stwórzcie unikatowe portrety odzwierciedlające łączące Was podobieństwa.

Na zgłoszenia czekamy do 10 maja. Możecie skorzystać z poniższego formularza zgłoszeniowego albo zeskanować lub sfotografować swoje zdjęcie i przesłać plik (format jpg, tiff lub pdf, jakość co najmniej 300 dpi) na adres: imprezy@mok.olsztyn.pl, wraz ze skanem lub zdjęciem podpisanej zgody na wykorzystanie wizerunku –

Gotową wystawę będzie można oglądać od 26 maja do 23 czerwca przy Zajezdni Trolejbusowej.
W razie jakichkolwiek pytań, piszcie: imprezy@mok.olsztyn.pl