Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Jest taka akcja w dobrej sprawie

Tydzień temu, w rocznicę haniebnej napaści Rosji na naszego suwerennego sąsiada, odsłoniliśmy pod Ratuszem wyjątkową instalację artystyczną, wykonaną ze szczątków autentycznych rakiet Grad (relacja z konferencji prasowej). Autorem jej koncepcji jest olsztyński artysta Tonda Kinoko. 

Dziś z ogromną satysfakcją informujemy, że na portalu siepomaga.pl Fundacja SK uruchomiła jej licytację. Środki zgromadzone z tej aukcji zostaną przekazane na zakup środków medycznych dla lekarzy operujących na linii frontu w Ukrainie. Osoba, która z jednego nicku wpłaci najwięcej, oczywiście otrzyma w prezencie od artysty tę wyjątkową rzeźbę. 

Zbiórka trwa do końca kwietnia. 

Serdecznie prosimy o hojny udział w tej szczytnej licytacji i z góry dziękujemy za każdą złotówkę! Wszystkie szczegóły akcji znajdziecie pod linkiem 👉 https://www.siepomaga.pl/niezlomna-ukraina

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.

czytaj więcej

Wspierają nas