Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Mamy trójkę finalistów!

Podczas niedzielnych eliminacji do konkursu „Co ty wiesz o Olsztynie…”  ponad dwadzieścioro olsztyńskich orłów sokołów siłowało się w Kamienicy na intelektualne muskuły. Marzenia o zgarnięciu nagrody 3 tysięcy złotych weryfikowały bezlitosne formularze i nieprzejednane oko komisji konkursowej.

Po długich zmaganiach na erudycję, nasza wyprawa poza horyzont dziejowy zakończyła się pełnym sukcesem! Z radością informujemy, że w niedzielnym finale konkursu „Co ty wiesz o Olsztynie…” wystąpią najlepsi z najlepszych: Magdalena Wałkuska, Piotr Łuński oraz Jerzy Popiołek! Wprawdzie na trzeciej pozycji uplasowały się aż dwie osoby, ale – zgodnie z regulaminem imprezy – w tym przypadku zadecydował czas poprawnego wypełnienia arkusza konkursowego. Pozostałym uczestnikom pięknie dziękujemy za udział i szczerze gratulujemy odwagi. A wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania i śledzenia zmagań finałowych – już w tę niedzielę o godz. 16 w sali pod Amfiteatrem! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj