MOKografia – fotogaleria MOK Olsztyn otwarta!

W świecie, w którym komunikujemy się przy pomocy ikonek, w którym każdy ma aparat fotograficzny w kieszeni, wreszcie w świecie, który pędzi takim tempem, że chcąc zapamiętać szczególne chwile musimy je błyskawicznie uwiecznić – otóż w naszym dzisiejszym świecie koncentrujemy się przede wszystkim na obrazie.

Dlatego MOKografia wychodzi do Was, uczestników MOKowskich imprez i wydarzeń, z propozycją podzielenia się tymi obrazami, które łapiecie podczas spotkań z kulturą w naszym wydaniu. Podzielcie się fotami! No weźcie, my się z Wami dzielimy – www.mok.olsztyn.pl/galeria

A teraz tworzymy przestrzeń, którą oddajemy w Wasze ręce i obiektywy!

Zapraszamy, by w grupie MOKografia publikować zdjęcia z wydarzeń organizowanych przez MOK Olsztyn, a także szczególnie udane ujęcia naszych obiektów, a może nawet banerów, plakatów i informatorów w przestrzeni miejskiej? Krótko – tego wszystkiego, co łączy się i wiąże z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Olsztynie.

MOKografia jest dostępna pod adresem https://www.facebook.com/groups/1790035984833142/