Najlepsi z najlepszych – finał OMF 2023

Przed Wami fotograficzny Krem dela Krem, czyli nazwiska i prace Światłoczułych Laureatów XIX edycji Otwartych Mistrzostw Fotograficznych OMF 2023. Prześwietne Żury, w osobach Jarka Poliwki, Łukasza Pepola i Arka Stankiewicza, w trudach i znojach zadecydowało o następującym podziale PUDŁA:

🏆 Grand Prix XIX edycji Otwartych Mistrzostw Fotograficznych – nagroda specjalna imienia Ryszarda Czerwińskiego ufundowana przez Prezydenta Olsztyna: Aparat Canon EOS R50 + RF-S 18-45 mm f/4.5-6.3 IS STM czarny o wartości 3.000 zł

👏 Jeremiasz Gądek
Kategoria: Abstrakcja / Tytuł: Powrót do domu

🥇 I Miejsce – nagroda pieniężna w kwocie 2.000 zł ufundowana przez MOK Olsztyn

👏 Dawid Zieliński
Kategoria: Fotografia uliczna / Tytuł: Miłość

🥈 II Miejsce – nagroda pieniężna w kwocie 1.500 zł ufundowana przez MOK Olsztyn

👏 Krzysztof Kupren
Kategoria: Abstrakcja / Tytuł: Odpoczywające chmurki

🥉 III Miejsce – nagroda pieniężna w kwocie 1.000 zł ufundowana przez MOK Olsztyn

👏 Łukasz Spychała
Kategoria: Portret / Tytuł: Cabinet of curiosities

Wyróżnienia – wydruki o wartości 200 zł od firmy Bertrand.pdf – pracownia druku fotograficznego:

🏅 Arkadiusz Dalak
Kategoria: Abstrakcja / Tytuł: Lasu Krzyk

🏅 Janusz Nadolski
Kategoria: Fotografia uliczna / Tytuł: Przerwa

🏅 Tomasz Waśko
Kategoria: Fotografia uliczna / Tytuł: Sentymentalna podróż

Serdecznie gratulujemy Laureatom XIX Otwartych Mistrzostw Fotograficznych! 👏👏👏 Wszystkim uczestnikom OMF 2023 najpiękniej dziękujemy za udział w konkursie MOK Olsztyn! Nasze wyrazy niekłamanego uznania są tym większe, że na tegoroczną odsłonę OMF wpłynęły aż 344 zgłoszenia!

Poniżej prezentujemy nagrodzone fotografie. Te i wiele innych nadesłanych prac będzie można podziwiać na wystawie pokonkursowej w Galerii Amfilada, której wernisaż zaplanowany jest na 22 lutego (czwartek) na godz. 18:00.

XIX Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne były objęte honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Grand Prix XIX edycji Otwartych Mistrzostw Fotograficznych – nagroda specjalna imienia Ryszarda Czerwińskiego ufundowana przez Prezydenta Olsztyna: Jeremiasz Gądek Kategoria: Abstrakcja / Tytuł: Powrót do domu
I Miejsce: Dawid Zieliński Kategoria: Fotografia uliczna / Tytuł: Miłość
II Miejsce: Krzysztof Kupren Kategoria: Abstrakcja / Tytuł: Odpoczywające chmurki
III Miejsce: Łukasz Spychała Kategoria: Portret / Tytuł: Cabinet of curiosities