Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Odpalamy projekty Desantu 2021

Mamy dwa zwycięskie projekty wybrane w tegorocznej edycji Desantu:

Aron Blum zabierze was na RYTM-MEDYTACJĘ, czyli interdyscyplinarne warsztaty rytmiczne, podczas których będziemy poszukiwali rytmu w odgłosach przyrody, obudujemy rytmami popularne riffy i beaty, a w końcu przygotujemy się do wspólnego występu!

Podczas integracyjnego projektu MATKAMarta Andrzejczyk zaprosi do zajrzenia w najgłębsze zakamarki serc, pomagając przekuć na artystyczne formy wasze wspomnienia i tworząc indywidualne portrety najważniejszych kobiet w waszym życiu.

Spotkanie organizacyjne projektu RYTM-MEDYTACJA odbędzie się już 8 listopada (poniedziałek) o 18:00 w sali pod olsztyńskim Amfiteatrem.

Na spotkanie organizacyjne projektu MATKA zaprosimy 18 listopada (czwartek) o 17:30 do Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale liczba uczestników jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod adresem: zapisy@mok.olsztyn.pl.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj