Przejdź do treści

Animaphone

– kręcimy film smartfonem

  • 17:00

  • Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

Tagi: edukacja film

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kreatywne warsztaty dla młodzieży w ramach cyklu „Efekty specjalne”! Wydarzenie „Animaphone – kręcimy film smartfonem” odbędzie się w piątek 21 kwietnia o godz. 17:00 w Kamienicy Naujacka.

Uczestnicy warsztatów będą tworzyć własny film animowany metodą poklatkową. Podczas zajęć poznamy najciekawsze aplikacje do tworzenia filmów i efektów specjalnych na smartfonach.
Każdy z uczestników musi mieć własny telefon.
Warsztaty poprowadzi Joanna Zabłocka-Skorek – Prezes Fundacji Rozwoju Kompetencji Medialnych i Społecznych „KinoSzkoła”.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. W związku z tym obowiązują zapisy przez poniższy formularz.

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Efekty specjalne!

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na familijne warsztaty kreatywne w ramach cyklu „Efekty specjalne”! Zajęcia „Zabawki optyczne, czyli czym jest magia kina?” dla dorosłych i dzieci w wieku 8-12 lat odbędą się w sobotę 22 kwietnia o godz. 10:00 w Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3. Podczas wyjątkowych warsztatów edukacyjnych dzieci poznają fascynujący świat prekinematografii. Będą miały […]

czytaj więcej

Efekty specjalne

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na filmowe spotkanie z najbardziej szalonym wynalazcą w świecie kina s-f! „Tribute to Ed Wood”, organizowany w ramach cyklu „Efekty specjalne”, odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godz. 15:00 w Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3. Latające spodki, upiory, wampiry i… crossdressing. Ed Wood nie znał umiaru, nie przerażały go budżetowe […]

czytaj więcej

Budujemy maszynę Goldberga!

MOK Olsztyn zaprasza serdecznie całe rodziny do wspólnego budowania maszyny Goldberga! Familijne działania animacyjne odbędą się w niedzielę 23 kwietnia o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00 w Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały.  Konstruktorki i Budowniczowie! Zapraszamy Was do akcji wspólnego budowania maszyny Goldberga. Zbierzcie mocny i zgrany zespół (4-5 osób), bo zadanie będzie wymagać […]

czytaj więcej