Przejdź do treści

Antologia Olsztyńskiej Sceny Muzycznej

vol. 2 (Brak miejsc)

  • 14:00

  • Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

Wstęp wolny

BRAK WOLNYCH MIEJSC


MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Antologii olsztyńskiej sceny muzycznej! To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia w Kamienicy Naujacka. Z uwagi na duże zainteresowanie, przygotowaliśmy dla Was aż dwa wejścia: o godz. 14:00 i o godz. 18:00.

Po niekwestionowanym sukcesie ubiegłorocznego wydarzenia, zbudowanego w oparciu o monografię Moniki Szczygło „Olsztyńska Scena Muzyczna – zespoły i soliści”, poświęconą muzykom z naszego rodzimego podwórka, postanowiliśmy iść za ciosem. Ponownie zapraszamy Was na stuprocentowo unikatowe, kameralne występy lokalnych artystów, które odbędą się w niedostępnych na co dzień wnętrzach Kamienicy Naujacka! 

Antologia olsztyńskiej sceny muzycznej to koncertowo-anegdotyczna podróż przez kolejne piętra-kręgi dźwiękowego wtajemniczenia, w których rolę Wergiliusza będą – nomen omen – odgrywać:

Czyści jak Łza
Kuśka Brothers
Krzysztof Dżawor Jaworski (Harlem)
Aurelia Luśnia
Marek Matyjewicz (Shantaż)
Walerian Ostrowski
Sara Szymczak

Jeśli ktoś z Was kiedykolwiek powątpiewał, że olsztynianie nie gęsi i swą scenę muzyczną mają, dzięki MOK Olsztyn zyska niepowtarzalną okazję, by nausznie przekonać się o jej imponującym bogactwie! 

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Przyjdźcie do Kamienicy Naujacka na najlepsze dźwięki w najciekawszych sceneriach! 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc – z przyczyn oczywistych – musi być ograniczona. Dlatego na obie odsłony Antologii obowiązują zapisy przez formularz.

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Antologia Olsztyńskiej Sceny Muzycznej

RAK WOLNYCH MIEJSC MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Antologii olsztyńskiej sceny muzycznej! To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia w Kamienicy Naujacka. Z uwagi na duże zainteresowanie, przygotowaliśmy dla Was aż dwa wejścia: o godz. 14:00 i o godz. 18:00. Po niekwestionowanym sukcesie ubiegłorocznego wydarzenia, zbudowanego w oparciu o monografię Moniki […]

czytaj więcej

Solidarni Nielegalni

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkową wystawę „Solidarni Nielegalni”! Wernisaż wystawy odbędzie się 2 maja (wtorek) o godz. 16:00 w Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały. Wystawa ma na celu uświadomienie, że można stać się „nielegalnym” z dnia na dzień – w wyniku decyzji politycznych, nie zmieniając niczego w swojej postawie czy zachowaniu. Na przykładzie stanu […]

czytaj więcej

Riverside: ID.Entity

BILETY WYPRZEDANE MOK Olsztyn zaprasza na wyjątkowy koncert grupy Riverside! Zespół wystąpi przed Wami już 3 maja o godz. 20 w auli im. Anny Wasilewskiej przy ul. Kościńskiego 11. Czy komuś trzeba jeszcze przedstawiać tę doskonałą grupę? Riverside to zespół z pogranicza rocka i metalu progresywnego, założony w 2001 roku przez Piotra Grudzińskiego i Piotra […]

czytaj więcej