Przejdź do treści

Jak łatwo przyprawić gębę

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na gombrowiczowskie warsztaty kreatywne! O tym jak łatwo przyprawić gębę dowiecie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 11:00 w Kamienicy Naujacka przy Dąbrowszczaków 3!

Wszyscy oceniamy i jesteśmy oceniani. Bywamy wkładani w ramy, przypisywane są nam role, doprawiane są nam gęby. Niektóre z tych gąb bywają niewygodne, wręcz bolesne, a mimo to przylegają do nas, przyklejają się tak mocno, że stają się niemal nasze, utożsamiamy się z nimi akceptując je, lub nienawidząc.
Podczas warsztatów porozmawiamy o tym, jakie gęby zostały przyprawione nam w przeszłości. Podejmiemy również próbę popatrzenia na siebie nawzajem w jasnym świetle i przyprawimy sobie zupełnie nowe gęby. A to wszystko wydarzy się przy okazji warsztatu, którego efektem będzie gębowa instalacja artystyczna!

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Z tej przyczyny obowiązują zapisy przez poniższy formularz.

Jak łatwo przyprawić gębę
13 kwietnia (sobota) / godz. 11:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Zapisy: mok.olsztyn.pl

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia