Silent Disco: Potrójna dawka muzyki

Trzech didżejów i lata 60.–80. Kombi meets Blondie, czyli Polska vs. Europa vs. Reszta Świata.

W szaloną piątkową noc muzykę prosto do Waszych uszu dostarczą:

DJ Czarna – Iza Głuchowska
Kobieta obdarzona wspaniałym słuchem i głosem. Pochodzi z muzykującej rodziny i od paru lat odważnie stawia kroki w świecie dj-skim. Na polskiej muzyce zna się jak nikt inny, wiec to ona przygotuje playlistę rodzimych przebojów z lat 60.-90.

DJ Worek – Mariusz Worotnik
Jeden z najbardziej doświadczonych dj-ów na Warmii i Mazurach. Od 30 lat w branży muzycznej, kolekcjoner płyt i koneser dobrych dźwięków. Wielki fan Depeche Mode, ale inne europejskie hity z dekad od 60. do 90. też nie są mu obce.

DJ Czaja – Krzysztof Czaja
Od ponad 30 lat za konsoletą. Zaczynał od dyskotek szkolnych, klubów Akcesu i Akantu poprzez kluby Jocker, Mazurex, Avanti, Feta, Andromeda i wiele wiele innych. Koneser dobrych dźwięków i mistrz w tworzeniu imprezowego nastroju na parkiecie! Zaprezentuje utwory, które w latach 60.-90. powstały poza obszarem Europy.

Silent Disco: Potrójna dawka muzyki
12 stycznia (piątek) / godz. 20:00