Przejdź do treści

XI Festiwal kultury modelarskiej

II Memoriał Lecha Dunajewskiego

  • 09:00

Wstęp wolny

Jedna z największych wystaw modelarskich w Polsce. Fascynujący świat w miniaturze: modele samolotów, pojazdów, okrętów oraz figurki.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania osób zainteresowanych modelarstwem i historią. Pasjonaci zaproszą do zapoznania się z prawdziwymi dziełami sztuki: modelami samolotów, pojazdów, okrętów oraz figurek. Świat w miniaturze może być fascynujący dla każdego!

Program wydarzenia:

Sobota, 23 kwietnia 2022
9:00-14:00 Przyjmowanie modeli na wystawę (Zajezdnia trolejbusowa)
14:00 Warsztat Mistrzowski Mariusz Bejczak Modelarstwo okrętowe w skali 1:700 (Zajezdnia trolejbusowa)
12:00–19:00 Wystawa otwarta dla zwiedzających (Zajezdnia trolejbusowa – modele plastikowe i Tartak Raphaelsohnów – modele kartonowe)
16:30 Rozpoczęcie pracy sędziów

Niedziela, 24 kwietnia 2022
9:00–13:30 Wystawa otwarta dla zwiedzających (Zajezdnia trolejbusowa – modele plastikowe i Tartak Raphaelohnów – modele kartonowe)
10:00-12:00 Warsztaty modelarskie dla dzieci i młodzieży (Tartak Raphaelsohnów)
13:30 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. (Zajezdnia trolejbusowa)

Organizacja: Olsztyńskie Stowarzyszenie Modelarzy „Warmia”

Partnerzy: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie, Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie.

Dowiedz się więcej

udostępnij

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Kartki z Kalendarza

Nadchodzące wydarzenia

Poezję czyta się w poniedziałek:

W ramach cyklu „Poezję czyta się w poniedziałek” pod olsztyńskim Amfiteatrem nastąpi prezentacja autorskich tekstów obu grup (Olsztyn na scenie, Lublin online na żywo). W celu utrzymania warsztatowego klimatu, osoby na widowni otrzymają teksty klubowiczów z obu miast. Każdy z nich wpisany będzie w ćwiczenie literackie (black out poem).Do zobaczenia! Pierwsza część wydarzenia 👉 POEZJĘ CZYTA […]

czytaj więcej