Przejdź do treści
Tagi: edukacja

Dowiedz się więcej

Zbliża się MAJUFFKA

Serdecznie zapraszamy małych i dużych dzieciórów na MAJUFFKĘ! W niedzielę 1 maja w rejonach Zajezdni trolejbusowej przy Knosały czeka na Was porcja wiosennego relaksu, inteligentnych swawoli i kulturalnego oddechu pełną, majowo rozchełstaną piersią!

Na 12 zaprosimy Was do świata w miniaturze, czyli na wystawę Olsztyńskiego Stowarzyszenia Modelarzy Warmia ALE MODEL! Kartonowym i plastikowym modelom o różnej tematyce i skali będą towarzyszyły pokazy filmów, kącik czytelniczy oraz animacyjny dla dzieciórów i dorosłych.

O tej samej porze przed Zajezdnią rozpocznie się seria plenerowych doświadczeń językowych, czyli RZUĆ BERETEM, NIE MIĘSEM! Sprawdź ze swoim dzieciórem, co tak naprawdę znaczą związki frazeologiczne jako konkretne czynności. Czy choć raz naprawdę rzuciłeś beretem? Czy choć raz w życiu siedziałeś – jak mysz – pod prawdziwą miotłą i nie odezwałeś się słowem?

Zapraszamy serdecznie, MAJUFFKA potrwa do godz. 18:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

MAJUFFKA: ALE MODEL! / RZUĆ BERETEM, NIE MIĘSEM
1 maja (niedziela) / godz. 12:00-18:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Wstęp wolny

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj