Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

AAA KROWY SPRZEDANE!

Pytaliście, pisaliście, oferowaliście… i w końcu mamy to! Ogłaszamy wszem i wobec, że nasze kolorowe mućki znalazły nowych właścicieli. Walka o stado trwała tydzień, chętnych do przygarnięcia poczciwego stworzenia nie brakowało (wpłynęły 42 oferty!).

Drugie, nie mniej fantastyczne życie u boku swojego hodowcy rozpoczną w chwilę po tym, jak oferent przeleje na konto MOK zaoferowaną kwotę 😉 A nie są to małe pieniądze. Niska kwota wyjściowa nie uśpiła waszej czujności. Znaleźli się tacy, którzy w tych niepozornych, kolorowych mućkach zauważyli olbrzymi potencjał. W prostym rozrachunku matematycznym zwyciężyli Ci, którzy przymioty krowie cenią najwyżej, a dokładnie:
krowa nr 1: 1.100,00 zł
krowa nr 2: 1.010,00 zł
krowa nr 3: 1.005,00 zł

Drodzy „właściciele” artystycznej trzódki, napisaliśmy do was maila z potwierdzeniem przyjęcia waszej oferty. Uprzejmie prosimy o kontakt zwrotny w sprawach finansowo-organizacyjnych (max. do czwartku 20.02).

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie pięknie dziękujemy!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj