Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Szukamy… może właśnie Ciebie?

Zapraszamy do (M)oka cyklonu! Poszukujemy osoby do pracy w centrum zarządzania wszechświatem, żartobliwie i dla niepoznaki nazywanym sekretariatem MOK.

Specjalista zatrudniony w owym Jądrze Ciemności stanie się szafarzem wszystkich sznurków i jedynym dysponentem Sygnału z Centrali. Pełniąc (prawie) najważniejszą funkcję na zakładzie, zatrudniona osoba zyska nieograniczony dostęp nie tylko do Dyrektorskiego Ucha, ale również do ekspresu-kawowego-dla-gości! Oczywiście za tak aksamitny stołek, obiekt westchnień jadowitej zazdrości reszty zespołu, wymagamy również szeroko – ale za to ciekawie. Szef Kwatery Głównej na Drugim odpowiadać będzie nie tylko za standardową obsługę kancelaryjno-sekretaryjną MOK, ale także za koordynację programową niektórych projektów merytorycznych.

Pełen opis naszych potrzeb oraz wszystkie technikalia znajdziecie na mokowym BIP pod adresem https://mokolsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/specjalista-ds-programowo-zarzadczych.html. Na zgłoszenia osób, które chcą razem z nami współtworzyć olsztyńską kulturę, czekamy do 30 stycznia br.

Taka okazja naprawdę nie trafia się co dzień!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj