Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

DESANT KULTURY czas start!

Trwa nabór do konkursu na realizację autorskich projektów kulturalnych.

Szukamy twórców, animatorów, pasjonatów i wizjonerów chcących realizować u nas własne pomysły.

Oferujemy wynagrodzenie, zaplecze logistyczne i wsparcie promocyjne. Zawartość merytoryczna projektu zależy tylko od Ciebie. Konkurs jest otwarty na jakość, unikatowość i kreatywność. Omijamy łukiem instytucjonalne miazmaty, otwierając się na inicjatywy oddolne, niezależne i autentyczne.

Jeśli masz pomysł i wizję, na realizację rzeczy, których nie było jeszcze dotąd w naszej przestrzeni, jeśli chcesz podzielić się swoimi światami z innymi, ten konkurs jest dla Ciebie!

Zgłoszenia (w tym program pracy grupy warsztatowej, rozpisany na siedem miesięcy, od 6 listopada 2023 do 9 czerwca 2024 r., w wersji papierowej należy dostarczyć do siedziby MOK. Można je wysłać również drogą elektroniczną na adres sekretariat@mok.olsztyn.pl. Ważne, żeby zrobić to do 29 września!

Regulamin, kartę zgłoszeniową i tzw. wszystko znajdziecie na naszej stronie pod adresem https://mok.olsztyn.pl/projekty/desant-kultury

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj