Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Jestem tu nowa!

Już jest! Nowa, odmieniona, bardziej funkcjonalna strona internetowa MOK Olsztyn! Aktualna odsłona www to nie tylko zmieniona szata graficzna, wzbogacona nietuzinkową czcionką. To przede wszystkim ulepszona struktura, a wszystko po to, by komunikować się z Wami szybciej i bardziej efektywnie.

Rozbudowany kalendarz, możliwość zastosowania filtrów, wyboru kategorii lub tematu wydarzenia pozwoli Wam na wybór wydarzenia odpowiadającego Waszym zainteresowaniom i gustom. Warto też wspomnieć, że strona spełnia wszystkie wymogi dostępności. Mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z Waszym pozytywnym odbiorem i spełni Wasze oczekiwania.

Jestem tu nowa! Przywitaj się ze mną!

Każde narodziny trzeba celebrować. W związku z pojawieniem się na świecie nowej strony internetowej MOK Olsztyn proponujemy konkurs, w którym rozdamy 10 wejściówek na październikowe koncerty organizowane przez MOK Olsztyn. Wystarczy tylko w kreatywny sposób przywitać się z nami na nowej stronie internetowej (za pośrednictwem poniższego formularza). Najciekawsze wpisy wyróżnimy nagrodami.

Konkurs trwa do 30.09.2023.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj