Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Dzierżawa eM na Starem!

Ujmujące niewymuszonym przepychem cztery kąty i piec piąty oddamy nie na zawsze, ale za Pół Darmo! Nieledwie sybaryckie progi staromiejskiej kamienicy przy Rodziewiczówny tylko czekają, by troskliwie przytulić Twoją fundację, stowarzyszenie czy organizację związaną z kulturą. Szczodra i niemal bezkosztowa oferta najmu obejmuje szereg niespotykanych NIGDZIE INDZIEJ przymiotów, jak to: pełną funkcjonalność wnętrza (cztery ściany i okienko), ergonomiczną ustawność (prawie nic nie ma), artystyczny wystrój (jest bałagan), nastrojowość (nieuciążliwa kubatura), subtelne dostojeństwo (trzeba wejść na pięterko), epikurejski wajb (sąsiedztwo z pabem) i organiczną dyskretność (kibelek jest na zewnątrz).

A ponieważ w MOK Olsztyn wiemy Jak Jest, wielce szacowni Ajenci będą pokrywać JEDYNIE KOSZT MEDIÓW! Pani Derektor Aneta Palińska nie śpi, nie dojada i nie trzyma kredensu, bo czeka na Wasze zgłoszenia pod adresem a.palinska@mok.olsztyn.pl. A do kiedy? Do jak najszybciej, rzecz jasna!

Maryla dla zwrócenia uwagi, wiadomo.

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.

czytaj więcej

Wspierają nas