MOK Olsztyn gra z WOŚP Olsztyn!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie z pełnym zaangażowaniem zabezpiecza koordynatorsko, realizacyjnie i technicznie Koncert Finałowy 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (28.01) w Hali Urania od godz. 15:00. Tego wyjątkowego popołudnia wystąpią przed Wami zespoły How We Met, Traffic Junky, Tupolev i Blenders.

Są to oczywiście znakomite kapele i doskonała zabawa jest gwarantowana – ale najważniejsze jest przede wszystkim wspólne dobro, przygotowane przez Sztab #7261, do którego i my chcemy dorzucić choć skromną cegiełkę.

Jesteśmy szczęśliwi, że po latach (!) administracyjno-urzędniczej obstrukcji i kuriozalnym wędzidle sprawczym, nałożonym nam przez jurysdykcję biurokratów (zakaz wspierania prywatnych fundacji), Pan Prezydent cofnął pętające nam ręce zalecenia pokontrolne – tym samym umożliwiając Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Olsztynie granie z Orkiestrą Jurka Owsiaka z podniesioną przyłbicą i na pełnym legalu.

Miłe Panie, Drodzy Panowie – nie słuchajcie wiecznych malkontentów. Gwiżdżcie na besserwisserstwo polskiego piekiełka. Przyjdźcie 28 stycznia do Uranii, pomóżcie potrzebującym. Byśmy w najbliższą niedzielę mogli krzyknąć głośno na całą Polskę: „Tu wszystko gra OK!”.

Aktualności na temat koncertu finałowego znajdziecie w wydarzeniu na FB pod adresem https://www.facebook.com/events/885431816573605

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.