Tagi: muzyka

Grasz w kapeli? Zgłoś się do FEST MUZY! Ostatnia szansa

Zgłoszenie do Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA to niepowtarzalna okazja dla artystów stawiających pierwsze kroki na rynku. Dzięki nam możesz pokazać się na dużej scenie, wypromować swoją sztukę na szerszej arenie, a do tego zgarnąć konkretne nagrody finansowe i rzeczowe! Na zgłoszenia czekamy tylko do 26 czerwca, więc nie czekajcie!

Do wygrania w FEST MUZIE między innymi:
🔥 3.000 zł oraz 1.500 zł żywej gotówki,
🔥 nominacja przedstawiciela finalisty Fest Muzy do finalnej 18-stki uczestników Songwriting Camp ZAiKS 2023 w Zakopanem, zgodnie z warunkami regulaminu osób zakwalifikowanych,
🔥 sesja w profesjonalnym studiu nagraniowym i promocja na antenie Radia UWM FM,
🔥 koncert w Suskim Ośrodku Kultury,
🔥 nagrody rzeczowe od firmy Polsound (mikrofon SM58, słuchawki nauszne SRH240E),
🔥 nagrody rzeczowe od Salonu Muzycznego „ELKA”!

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie https://mok.olsztyn.pl/projekty/fest-muza

Sponsorami Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA 2022 są:
❤️ Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich
❤️ Polsound
❤️ Salon Muzyczny „ELKA” Instrumenty Muzyczne i Akcesoria
❤️ Dekada Olsztyn
❤️ Irish Pub Carpenter Inn

Partnerzy Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA 2022:
🎸 Województwo Warmińsko-Mazurskie
🎸 Radio UWM FM
🎸 Suski Ośrodek Kultury
🎸 Stowarzyszenie Artystów ZAiKS

Konkurs FEST MUZA 2022 został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.