Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Jak było? Na wypasie!

Od końca czerwca do początków września swawoliliśmy wspólnie na kulturowym wypasie. Pod patronatem honorowym Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza, zaprosiliśmy was do beztroskiego nurzania się w koncertach, teatrach, animacjach, wystawach, spacerach, pokazach i licho wie czym jeszcze – a wy z tego zaproszenia skorzystaliście. Dziękujemy, że kolejny raz daliście nam szansę i razem z MOK Olsztyn, używaliście sobie artystycznie, ile dusza zapragnie! Wszystkie te kulturowe harce i uciechy, od Cugowskiego do Nergala, od Jarmarku Jakubowego po Beksińskiego, od Gaspara Noé po krowie ławki, od koncertów organowych po BOKKĘ, od Kultu do FEST MUZY, od Chopina po Inną Mapę, od OBO po OFTU – wszystkie te rozpasane upojenia, które pozwoliły nam wszystkim nie zmarnować lata, dokonały się dzięki naszym fantastycznym sponsorom i partnerom.

Miłe Panie, Drodzy Panowie, poprosimy o gromkie stending owejszyn tym, którzy uczynili tegoroczny WYPAS możliwym:
❤️ MPEC – Dobra Energia Olsztyna 👏
❤️ Michelin 👏
❤️ Społem PSS w Olsztynie 👏
❤️ Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie 👏

Kłaniamy się najniżej, pełni wdzięczności dla waszego zrozumienia potrzeby wspierania kultury i sztuki. A dziś, chociaż Anna Jantar szemrze nam do ucha, że nic nie może przecież wiecznie trwać i pora WYPASU dobiegła nieuchronnego końca, MOK Olsztyn bynajmniej nie żółknie i nie marszczy się na jesień! Dajcie nam chwilę na przegrupowanie sił i wypatrujcie informacji o kolejnych wydarzeniach na https://mok.olsztyn.pl/!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj