Wielkie odkrycia i podróże w Parku Centralnym

W najbliższą sobotę i niedzielę serdecznie zapraszamy na drugą edycję TROPÓW, czyli festiwal literatury podróżniczej dla dzieci!

Literatura i nauki ścisłe, fabuły fantasy, myśl technologiczna, miasta przyszłości i futurologiczna tradycja Lema. Konstruktorzy i artyści, galaktyki i Indianie, odkrywcy, czarownice, czarne dziury, skarpetki i roboty, nocne obserwatorium, ruchome konstelacje i rakieta – wszystko to czeka na Was, młodzi podróżnicy i marzyciele!

Szczegółowy program festiwalu znajdziecie na stronie https://mok.olsztyn.pl/projekty/tropy-festiwal-literatury-podrozniczej-dla-dzieci-i-mlodziezy

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.