Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Jednorożce kontratakują!

JEDNOROŻCE KONTRATAKUJĄ! W poniedziałkowy ranek MOK Olsztyn postanowił wlać w miasto nieco koloru i radości. Bo choć tu pryzmy wykopanego błota, a tam kac gigant i pizza na tłustym cieście, o czasach niełatwych przez grzeczność nie wspominając, to my w samą porę przypomnieliśmy sobie, że róg jednorożca ma magiczną moc oczyszczania wszystkiego, czego dotknie.

Dlatego dziś, dziarsko przeskakując kolejne place budowy i z wdziękiem omijając bezkresne korki, osiem różowo-miętowych jednorożców wyruszyło z Kamienicy Naujacka, by nieść Wam wyszczerz i nadzieję. Z wiarą, że świat może być bajkowy, jeśli będziemy chcieli, by taki był, rozesłaliśmy tabun przepięknych i namiętnie barwnych jednorożcowych dzieciąt do miejsc nieco wyblakłych i spranych prozą. Tam, powiewając ekstatycznie grzywami, przez najbliższe dni będą starały się wnieść w Was trochę bezpretensjonalnego ciepła i uśmiechu. Każde z nich wyposażone jest w stosowny bon mocik na temat istnienia i nieistnienia, co być może pozwoli Wam przypomnieć sobie, że niemożliwe jest tylko opcjonalne.

PS. Szukajcie nas po całym Śródmieściu i Starym Mieście!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj