Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Nie stój obojętnie

Trwa nabór do OBO! Pamiętacie kulturalne wydarzenia, zorganizowane w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego? Fantastyczne imprezy na Starym Mieście, nastrojowe koncerty w Jakubowie czy familijne plenery animacyjne nad Jeziorem Długim? Przypominamy je, bo może ktoś jeszcze nie wie, że niedawno ruszył nabór wniosków na Wasze projekty, a do dyspozycji mieszkańców jest aż – bagatela! – 7.500.000! Jeśli ktoś z Was ma pomysł na ciekawe, oryginalne wydarzenie kulturalne, wyjątkową imprezę muzyczną, ciekawe instalacje lub wystawy, intrygujące przedstawienia teatralne, integracyjne pikniki artystyczne, niestandardową promocję literatury czy wartościowy warsztat malarski – TO TERAZ JEST TEN MOMENT!

Zajrzyjcie koniecznie na 👉 https://glosujobo.olsztyn.eu/ i zgłoście swoją inicjatywę. Może to własnie Wasz pomysł trafi do MOK Olsztyn i zostanie zrealizowany w przyszłym roku? Wnioski można zgłaszac do końca lutego, więc w zasadzie została jeszcze chwilka na przemyślenie. Wierzymy w Waszą inwencję!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj