Literacki konkurs dla dzieci i młodzieży

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie ogłasza nabór prac do najstarszego w naszym mieście konkursu literackiego skierowanego do dzieci i młodzieży. Jak co roku, zapraszamy  nauczycieli  i uczniów olsztyńskich szkół podstawowych do podjęcia literackiego wyzwania i przypominamy,  że konkurs „O Różę Małego Księcia” odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: SP kl. I-III, SP kl. IV-VI, SP kl. VII-VIII oraz w dwóch kategoriach gatunkowychpoezja i proza.
Termin nadsyłania utworówdo 30 marca 2022.

Więcej szczegółów o konkursie znadziecie na stronie Konkurs Literacki O RÓŻĘ MAŁEGO KSIĘCIA

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.