Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

[AKTUALIZACJA] AAAAAAA… SPRZEDAM KROWĘ. TANIOOO!!!

[AKTUALIZACJA] Wszystkich zainteresowanych osobistymi oględzinami naszego krowiego stadka informujemy, że w piątek (14.01) dla Waszych potrzeb organizujemy Dzień Otwarty. Chętnych zapraszamy w godz. 9:30-11:30 do magazynu MOK przy ul. Dąbrowskiego 5 (między Wojska Polskiego a Gietkowską).
Linek do mapy: https://goo.gl/maps/Ceq6qSHH7L9GZCix6


KUP PAN/PANI KROWĘ! 🐮 Wszem wobec ogłaszamy 📣 KONKURS OFERT, czyli zapierający dech epilog serialu „Tańczący z krowami”❗ Oto po letnim sezonie w naszym obejściu pozostały trzy kolorowe mućki, milczący świadkowie artystycznych wygibasów NA WYPASIE i (prawie) żywy pomnik olsztyńskiej kultury A.D. 2021 😎 Wzmożony kontakt ze sztuką przez duże Szy przetrwały ➡️ dwie krowy-ławki i jedna krówka sauté. 
Ponieważ tylko krowa zdania nie zmienia, my również postanowiliśmy dać tym ujmująco stoickim stworzeniom drugie życie. Od teraz każdy z Was może stać się dumnym właścicielem takiej przepięknej pamiątki! 👍 Niniejszym ogłaszamy tygodniowy, krowi konkurs ofert. Zasady są proste.
👉 Cena wyjściowa: 50 zł za sztukę
👉 Czas trwania konkursu ofert: 10-17 stycznia 2022
👉 Wygrywa oferent, który zaproponuje najwyższą stawkę
👉 Transport wyłącznie we własnym zakresie
👉 Oferty (i ewentualne pytania) należy nadsyłać na sekretariat@mok.olsztyn.pl
W przypadku zapotrzebowania, przewidujemy możliwość organizacji Dnia Otwartego i osobiste zapoznanie się z kulturowymi krowami w piątek 14.01
Wyniki konkursu ofert zostaną ogłoszone 18.01 w internetowych kanałach MOK Olsztyn.
Specyfikacja krów:
🐄 Rozmiar: jak żywa
🐄 Ciężar: tak na trzech chłopa, a jak chudszych, to czterech
🐄 Stan: stary, ale jary
🐄 Maść: optymistyczna
🐄 Spojrzenie: powłóczyste
🐄 Materiał: żywica
Ponoć mądrej krowie dość dwie słowie, zatem nie przedłużając: zapraszamy najpiękniej do składania ofert na zakup artystycznych krów MOK Olsztyn. Po prostu MUUUUsisz je mieć! 😉

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj