Niech te święta będą bezpieczne

Bezpieczeństwo naszych gości, uczestników wydarzeń kulturalnych, zawsze było i jest dla nas nadrzędnym priorytetem. Dlatego odwołując się do treści ogłoszonego we wtorek 14.12.2021 Rozporządzenia Rady Ministrów, dotyczącego aktualnych ograniczeń związanych z Wiadomo-Czym, informujemy, że podczas wydarzenia Święta. Dobrze was widzieć! będą obowiązywały aktualne wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz aktualne Rozporządzenie Rady Ministrów.

Do limitu frekwencji podczas wydarzenia nie będą wliczane osoby w pełni zaszczepione przeciwko wirusowi COVID-19. Udział osób ponad dopuszczonym limitem jest możliwy po okazaniu zaświadczenia o szczepieniu, przy czym okazanie zaświadczenia będzie dobrowolne. Jednocześnie nieokazanie zaświadczenia potwierdzającego zaszczepienie powoduje wliczenie danej osoby w limit określony w rozporządzeniu.

Uczestnicy wydarzenia będą oczywiście obowiązani do zakrywania ust i nosa przez cały czas jego trwania.

Dziękujemy za wasze zrozumienie.

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.