Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Podsumowanie zgłoszeń do „RÓŻY MAŁEGO KSIĘCIA”

100 prac od 93 uczestników! Tak imponującym rezultatem zakończyły się eliminacje do 32. Konkursu Literackiego „O Różę Małego Księcia”. Z ogromną radością przyjęliśmy fakt, że w tym roku na konkurs wpłynęło znacznie więcej prac niż w ubiegłym. W najmłodszej kategorii zostały zgłoszone 24 prace (poezja: 13 prac; proza: 11 prac), w kategorii średniej – 28 (poezja: 4 prace; proza: 24 prace), a w najstarszej kategorii wiekowej – 48 (poezja: 18 prac; proza: 30 prac).

Tym samym przechodzimy do kolejnego etapu konkursu. Wszystkie zgłoszone prace trafiły do naszego szacownego Jury, w osobach Agnieszki Kacprzyk, Moniki Szczygło i Barbary Święcickiej. Jurorki będą czytać i oceniać prace w trzech kategoriach wiekowych (klasy I-III, IV-VI, VII-VIII) i dwóch kategoriach rodzajowych (poezja i proza).

O wynikach ich prac będziemy oczywiście informowali na bieżąco. A już teraz najserdeczniej dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za udział w zmaganiach literackich. Szczerze gratulujemy!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj