Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Pomoc na czas strajku

Szanowni Rodzice,

nie marnotrawmy protestu nauczycieli na polityczne fochy. To sprawdzian nas wszystkich jako wspólnoty, ale też zobowiązanie wobec naszych dzieciaków (oby nie zakpili kiedyś z naszej dorosłości). W idealistycznej, często niewdzięcznej, pracy nauczycieli, ogniskuje się przyszłość naszego kraju. Dlatego pragniemy pomóc. Na czas strajku MOK przygotował specjalną ofertę skierowaną do uczniów i ich opiekunów.

Muzeum Nowoczesności (ul. Knosały 3b) wolny czas można wykorzystać na zapoznanie się z historią naszego miasta i regionu. Opowiadaną na żywo i zawsze w interakcji z uczniami. Bez szkolnych ławek i tablic, ale z pasją i zacięciem pasjonatów. Na grupy dzieciaków z opiekunami (również rodzicami) czekamy od 12 do 18 kwietnia, w dni robocze w godz. 9:00-15:00.

Spichlerzu (ul. Piastowska 13), od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-15:00, wszystkie chętne dzieciaki z opiekunami mogą pośmigać w planszówki oraz inne kultowe gry na papier i długopis. Zapraszamy również do naszych zajęć literacko-plastycznych, przygotowywanych w oparciu o ulubione książki, a także do zajęć plastycznych, teatralnych i ogólnorozwojowych „Zamysły Zmysłów”, prowadzonych przez najlepsze animatorki pod słońcem.

Szanowny Nauczyciele,

bez Was nie ma kultury, nie ma języka i słów, nie ma butów, z których chciałoby się wyrosnąć. Trzymajcie się!

Spróbujmy razem złagodzić konsekwencje tej trudnej sytuacji.

Mariusz Sieniewicz
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj