Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Praca szuka człowieka

Praca Przygoda szuka człowieka! Wbrew pozorom istnieje taka opcja, że praca wcale nie musi być żmudnym i bezbarwnym znojem. Jest taka opcja, że zamiast do pracy, rankiem wyrusza się na wyprawę. Nigdy nie wiadomo dokąd, ale zawsze wiadomo po co. Dajemy Ci tę opcję. Rozglądamy się za kreatywnym gadułą do grupy wyjątkowych ludzi odpowiadających w MOK za działania animacyjno-edukacyjne i performatywne.

Uczciwie deklarujemy, że wymagania mamy bardzo wysokie. Trzeba lubić ludzi, ale tak naprawdę. A żeby było jeszcze trudniej, trzeba też cieszyć się światem. Ponieważ razem z Tobą chcemy wyjść do tych ludzi i wspólnie dokładać cegiełkę do tego, żeby rzeczywistość stawała się po prostu lepsza. Chcesz? Dasz radę? Przekonajmy się 🙂

Szukamy zawadiackiego śmiałka, który nie cierpi na kulturową agorafobię i bez skrupułów demoluje zastane skamieliny marazmu rozmachem swoich wizji.
Jeśli tam, gdzie inni widzą stagnację i szarości, Ty widzisz okazje i szanse – możemy się spotkać.
Jeśli tam, gdzie inni dostrzegają dziury, Ty zauważasz przestrzeń do wypełnienia – na pewno się dogadamy.
Jeśli nie boisz się dzieci, a kto wie, być może nie boisz się nawet dorosłych – otwierają się realne perspektywy.

Wszystkie konkrety znajdziesz TUTAJ

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj