Praca w Muzeum szuka człowieka

Szukamy magika do obsługi wehikułu czasu. Fachowca od przerzucania pomostów między zaprzeszłym i jutrzejszym. Wiemy, że w naszej namiętności do Olsztyna i w szacunku do jego dziedzictwa nie jesteśmy osamotnieni, dlatego gromkim głosem rozsyłamy wici: historyku, muzealniczko, humanisto, animatorko! Podejmij wyzwanie!

Poszukujemy pracownika do Muzeum Nowoczesności MOK (praca nad projektami animacyjno-kulturalnymi związanymi z historią miasta i regionu). Zajrzyj na nasz BIP i bądź jak Schliemann u wrót Troi. Spełnij marzenia z Miejskim Ośrodkiem Kultury!

Treść ogłoszenia znajduje się na stronie 👉 BIP MOK Olsztyn 👈

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.