Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Wystawcy na Warmiński Jarmark Świąteczny 2019 poszukiwani!

Wspomnienie wakacyjnego blasku jeszcze przyjemnie wwierca się w pamięć, a na myśl o słonecznej beztrosce czoło odruchowo zrasza się bezwiednym potem. Nie da się jednak ukryć, że bliska jest już pora, w której powinniśmy chyba z wolna zaczynać myśleć o ciepłych paltotach, przestawionych zegarkach i odmrażaczach do zamków…

Nie ma jednak tego złego! MOK w Olsztynie spieszy z najlepszą antytoksyną na nieuchronnie nadchodzące chłody! Oczekiwanie na ziąb proponujemy skutecznie ocieplić wspólnymi przygotowaniami do grudniowego Warmińskiego Jarmarku Świątecznego! Nic przecież nie rozświetla zimowego snu lepiej niż zapach pierników i grzańca, dziecinne zachwyty nad uroczą pstrokacizną upominków czy prostoduszne urzeczenia magią typowo świątecznych atrakcji.

Dlatego już teraz rozpoczynamy poszukiwania jarmarkowych Wystawców!

Gorąco zachęcamy do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu, które stanowi prawdziwą wizytówkę zimowego Olsztyna. Wystarczy pobrać, wypełnić i podpisać Kartę Zgłoszeniową, zaakceptować Regulamin oraz dostarczyć nam ww. dokumenty (znajdziecie je w linkach na dole tego tekstu).

Dokumenty można dostarczyć:

  • pocztą tradycyjną na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, 10-538 Olsztyn z dopiskiem „Jarmark”
  • pocztą elektroniczną na adres e-mail: impresariat@mok.olsztyn.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Jarmark”
  • osobiście w siedzibie organizatora: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, pokój 302, III piętro

Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada (w przypadku poczty decyduje data stempla pocztowego).
Do 18 listopada poinformujemy osoby / podmioty gospodarcze o przyjęciu lub odrzuceniu zgłoszenia.

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Rogowska
tel.: (89) 522 13 59, 666 342 140
e-mail: impresariat@mok.olsztyn.pl

Nie wiemy czy zima zaskoczy drogowców, ale nas na pewno nie!


PLIKI DO POBRANIA:

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj