Konkurs na instruktorów: DESANT KULTURY

Drugi zrzut Desantu – zawsze sprawdzajcie spadochrony!

Otwarty konkurs „Desantu Kultury” to fala działań radykalnie zaczepnych wobec artystycznych przyzwyczajeń i szablonów. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie wzywa i zaprasza twórców, animatorów, pedagogów, wizjonerów do szturmu na ziemię jałową kultury bezwładnej!

Po raz wtóry poszukujemy instruktorów grup twórczych, którzy pod barwami nieskrępowania i niezależności poprowadzą kreatywne zajęcia ze sztuką w roli głównej. Raz, dwa w tygodniu spotykasz się z ludźmi, tworzysz świat i generujesz wirusa kultury. Kurs, kierunek, wysokość lotu i zrzutu zależy wyłącznie od Ciebie.

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz nadsyłanie ofert w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2019 r. na adres: sekretariat@mok.olsztyn.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, 10-538 Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3.

Regulamin Konkursu i Karta Zgłoszeniowa znajdują się również na stronie mokolsztyn.bip.gov.pl.

Desant Kultury: pod prąd schematom!

Aktualne informacje są/będą zamieszczane w zakładce PROJEKTY > DESANT KULTURY

👉 Informacje TVP 3 – emisja 2019.09.09 (mat. TVP 3 Olsztyn)

Pliki do pobrania:

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.