Promocja jak grom z nieba

Czwartkowy koncert Natalii Kukulskiej w Olsztynie zakończył się gwałtownie i nieoczekiwanie w wyniku solidnych wyładowań atmosferycznych. Chcąc choć trochę osuszyć łzy, czy raczej krople deszczu z twarzy tych, którzy czują niedosyt kulturalnych doznań, proponujemy „BILETY BURZOWE” na koncerty Chwackiego lata: Rita Pax/Waglewski: Piękno. Tribute to Breakout (26.08) i Marii Peszek (1.09). Cena tych wejściówek spadła tak gwałtownie jak wczorajszy deszcz i teraz wynosi tylko 30 zł.

UWAGA: bilety w tej formule będzie można nabyć wyłącznie stacjonarnie w Galerii Dobro (ul. Stare Miasto 24/25), okazując zakupiony bilet na koncert Kukulskiej.

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.