Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

VADERMANIACY, mamy coś dla Was!

40 LAT APOKALIPSY to nie w kota dmuchał! 😈  Wszystkich VADERMANIAX zapraszamy w piątek na wystawę, podczas której grupa Vader pokaże Wam potężną gromadę memorabiliów ze swojej czarnej historii 🔥🔥🔥 Nie wiemy, czy będą dziewice i interaktywne kielichy z posoką, ale z pewnością nie zabraknie nigdy niepublikowanych zdjęć Vader, unikatowych gadżetów ze scen i z prywatnych kolekcji, sprzętu scenicznego, naszywek i pinów, paczek gitarowych, ogromnej kolekcji płyt i Czort wie czego jeszcze! 🤘🤘🤘

Równie istotne miejsce na wystawie zajmie przypomnienie postaci nieodżałowanego Zbyszka Wróblewskiego, współzałożyciela Vader, gitarzysty, szefa Merlin Pickups i diablo ważnej postaci olsztyńskiej sceny muzycznej. 

Ta wyjątkowa prezentacja w podziemiach Amfiteatru zostanie udostępniona posiadaczom biletów równo z otwarciem bramek, czyli 25.08 o 17:30 i będzie dostępna do zwiedzania wyłącznie w dniu koncertu.
Wystawę zorganizowano wspólnie z Vader Legions.

Vader + Dopelord + Trauma w Olsztynie // 40 lat Apokalipsy – koniecznie!

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj