Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

Ulotne lato przeminęło z wiatrem

Za nami niemal trzy miesiące artystycznych odlotów i emocjonalnych uniesień pośród koncertów, animacji, teatrów plenerowych, artystycznych pikników, wystaw czy seansów filmowych. Dziękujemy, że kolejny raz mogliśmy liczyć na Waszą obecność w tych kulturowych zmaganiach z grawitacją pod honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza! 

Od czerwca do września udowadnialiśmy, że być może nie ma drugiego takiego cyklu, w którym Nosowskiej towarzyszą Muzy Współczesne, koncerty w katedrze spotykają się z projektami POLIN, debiutanci z FEST MUZY grają na tej samej scenie, co Możdżer, a wydarzenia znad Długiego czy Jakubowa mają status równoprawny ze staromiejskimi Dniami Olsztyna czy Almodóvarem na Podzamczu. 

Nie mamy wątpliwości, że wszystkie te porywy ducha nie mogłyby wybrzmieć należycie bez szczodrego wsparcia, jakiego udzielili nam Sponsorzy i Partnerzy cyklu ULOTNE. Panie i Panowie, doceńcie wraz z nami tych, którym olsztyńska kultura nie jest obojętna:
📣 Sponsorzy:
❤️ Michelin 👏
❤️ MPEC Olsztyn- Bezpieczeństwo Ekologia Komfort 👏
❤️ Port Lotniczy Olsztyn-Mazury 👏
❤️ REMONDIS 👏
❤️ Społem PSS w Olsztynie 👏
📣 Partnerzy:
❤️ Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego 👏
❤️ Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego 👏
❤️ Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN 👏
❤️ Norweskie Centrum Studiów nad Holocaustem i Mniejszościami w Oslo 👏
❤️ Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie 👏
❤️ Kino Helios Polska 👏
❤️ LOTTO. Radość wygrywania 👏
❤️ Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie 👏
❤️ Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne 👏
❤️ Lewiatan 👏
❤️ Olsztyński Klub Gier Planszowych K11 👏
❤️ GryWAM 👏
❤️ Strefa Perkusistów 👏
❤️ Stowarzyszenie Rehabilitacji i Pomocy Osobom z Wadą Słuchu „Pokonać ciszę” 👏
❤️ Visit Olsztyn 👏

Choć lato się skończyło – MOK Olsztyn nie zwija żagli. Jeśli chcecie być na bieżąco, zapisujcie się do newslettera na stronie https://mok.olsztyn.pl i śledźcie, co tam w kulturowej trawie piszczy, bo mamy już w zanadrzu kilka co najmniej interesujących propozycji 😎 Do zobaczenia na wydarzeniach Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie! ✌️

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj