Przejdź do treści
Tagi: kultura

Dowiedz się więcej

Desant Kultury 2022. START!

Jeśli masz dość biurokratycznych hamulców i knebli – zgłoś się do nas. MOK Olsztyn zrobi wszystko, by po raz kolejny umożliwić rozwój oddolnej, niezależnej kultury autorskiej.

Jeśli masz pomysł, ale brakuje Ci zaplecza; jeśli chcesz podzielić się swą pasją, ale nie starcza Ci środków; jeśli masz wizję i chcesz czynnie współtworzyć krajobraz olsztyńskiego życia artystycznego – zgłoś się do DESANTU KULTURY!

Po kolejnych udanych edycjach ponownie szukamy artystów, chcących realizować u nas własne projekty kulturalne. Oferujemy zaplecze logistyczne, wsparcie promocyjne i 1500 zł brutto miesięcznie za prowadzenie cotygodniowych grup twórczych w okresie listopad 2022 – czerwiec 2023. Zawartość merytoryczna projektu zależy tylko od Ciebie.

📣 Oferty konkursowe przyjmujemy od 1 do 30 września 2022. Można je dostarczać osobiście lub przesyłać pocztą elektroniczną (sekretariat@mok.olsztyn.pl) bądź tradycyjną. Regulamin, kartę zgłoszeniową i tzw. wszystko znajdziecie na naszej stronie pod adresem https://mok.olsztyn.pl/projekty/desant-kultury

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj