Przejdź do treści

Dowiedz się więcej

W piątek ostatni pociąg do Warszawy

Cykl „To jest mój domek” w Galerii DOBRO dobiega końca. Już tylko do niedzieli możecie oglądać wystawę prac Urszuli Patalas i Maryny Mazur. W ostatnich tygodniach sporo się wydarzyło. Czy byliście wcześniej na koncercie w second handzie? Braliście kiedyś udział w spotkaniu autorskim z robotem? Ile płonących zapałek może zjeść człowiek? Skąd wydobywa się ropę naftową i ile czasu nam pozostało? I jak miał na imię bot, o którym zespół Przepych nagrał nową piosenkę? No i czy muzycy z Dynasonic wyjechali zadowoleni z Olsztyna? W piątek zapraszamy na ostatnie wydarzenie w ramach tego cyklu. Tym razem z Galerii DOBRO, Waszego olsztyńskiego domku przeniesiemy się do Łodzi. Dom Mody Limanka i ich film o końcu i początku. Już za chwilę wszystko będzie inaczej. Trzymajcie rękę na pulsie.

„Ostatni pociąg do Warszawy” / PT 15.11 g. 20:00 / Galeria DOBRO / wstęp bezpłatny

Newsletter

Zapisz się do Newslettera, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach i projektach realizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Co słychać?

Przeczytaj

LETNIA ODYSEJA

Dziesiątki wydarzeń artystycznych, organizowanych rokrocznie w sezonie wakacyjnym przez MOK, stały się prawdziwą wizytówką miasta.

czytaj więcej

Wspierają nas