Ale Sztuka! Nad Długim! Ale Berbeć! Dzień dobry!

W ramach cyklu LETNIA ODYSEJA MOK Olsztyn zaprasza na kolejną odsłonę familijnych działań animacyjnych, realizowanych ze środków finansowych gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Tegoroczna edycja projektu odbędzie się pod hasłem „Ale Berbeć!”. Na jej pierwszą część, organizowaną tradycyjnie na polanie w okolicy mostu nad Jeziorem Długim, rodziny z dziećmi 1+ zapraszamy w sobotę 6 lipca od godziny 12:00.

Czas na pobudkę pełną kreatywnych zabaw! Podczas wydarzenia „Ale Sztuka! Nad Długim! Ale Berbeć! Dzień dobry!” będziecie mogli wziąć udział w treningu kuglarskim dla najmłodszych, pokazać swoje talenty plastyczne, ugotować błotną zupę, spróbować swoich sił w tworzeniu muzyki paszczą razem z Benjaminem Niedźwiedziem, czy zobaczyć spektakl i wziąć udział w warsztatach Kolekttacz. To będzie intensywny czas pełen dzikości i szaleństwa!

W programie wydarzenia czekają na Was:

• zabawa w kuchni błotnej;
  • malowanie farbami na sztalugach;
  • warsztaty kuglarskie z Olsztyńskim Teatrem Ulicznym;
  • chlapanki na tkaninach – warsztaty z Alicją Borsiak;
  • beatbox – warsztaty z Benjaminem Niedźwiedziem;
  • Kolekttacz – spektakl Frajda Granda Bzik;
  • Kolekttacz – warsztaty ruchowe.

OBO: Ale Sztuka! Nad Długim! Ale Berbeć! to kolejna edycja dobrze już znanego cyklu, realizowanego ze środków finansowych gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem będą to dwa wydarzenia: 6 lipca i 3 sierpnia.

Lipcowe sobotnie popołudnie i sierpniowy sobotni wieczór, spędzone na polanie nad olsztyńskim Jeziorem Długim, to idealny czas i miejsce, aby się wyszaleć, pobrudzić, stać się dzikim dzieckiem bez względu na wiek, a następnie wyciszyć, zaśpiewać kołysankę i zasnąć spokojnie z uśmiechem na ustach i głową pełną inspiracji na kolejne rodzinnie spędzone chwile.
Serdecznie zapraszamy małych i dużych!

Projekt jest realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ale Sztuka! Nad Długim! Ale Berbeć! Dzień dobry!
6 lipca (sobota) / od 12:00
Polana w okolicach mostu nad Jeziorem Długim