Archiwalne kolaże z Olsztynem w roli głównej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Archiwów, który tradycyjnie przypada 9 czerwca, w zabytkowej przestrzeni olsztyńskiego MOK-u archiwiści z Archiwum Państwowego w Olsztynie przeprowadzą dla mieszkańców kreatywne warsztaty tworzenia kolaży, których centralnym punktem będą kopie archiwalnych fotografii z zasobu AP Olsztyn przedstawiających miasto na przestrzeni kolejnych dekad. Wspólnie stworzymy artystyczne portrety Olsztyna z przeszłości.

W warsztatach mogą wziąć udział grupy jak również można zgłosić się indywidualnie. Wiek uczestników 8+. W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagany jest udział z osobą pełnoletnią.

Międzynarodowy Dzień Archiwów
ARCHIWALNE KOLAŻE Z OLSZTYNEM W ROLI GŁÓWNEJ
9.06 (niedziela) / 13:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3