Babyhats w OLSZTYNIE

• Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert babyhats, alternatywnego zespołu, który nieustannie zaskakuje! Wydarzenie odbędzie się w piątek 6 maja o godz. 20:00 w sali pod Amfiteatrem. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż do 5.05) / 30 zł (w dniu koncertu) dostępne:

Bilety: 20zł/30zł
– Galeria Dobro, ul. Stare Miasto 24/25
– Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b
– Galeria wARTe Świeczki, ul. Dąbrowszczaków 3

W 2019 r. babyhats koncertował w 10 europejskich krajach (m.in. Austria, Szwajcaria, Dania, Francja). W tym samym roku zespół pojawił się w Polskim Radiu „Czwórka”, gdzie wykonał swoje utwory na żywo.

Trójmiejski skład w marcu 2022 roku wydał świeży materiał „babyhats”. Podczas koncertów promujących najnowszy krążek zespół koncertuje w poszerzonym składzie o dwie wokalistki, które idealnie  dopełniają brzmienie chłopaków.