BARANOVSKI

• Amfiteatr, ul. Zamkowa

kup bilet

W ramach cyklu CHWACKO w olsztyńskim Amfiteatrze zagra Baranovski! 🍓 MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na koncert organizowany w ramach Roztańczonych Dni Olsztyna w piątek 28 lipca o godz. 20:00.

Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się wokalista, muzyk, kompozytor i producent Wojtek Baranowski. Artysta zadebiutował w 2018 roku, rok później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku“, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju.

🍓

Pięć lat od debiutu Baranovski może pochwalić się Złotą i Platynową Płytą za oba dotychczas wydane albumy, Diamentowymi i Platynowymi Płytami za single, dwoma numerami jeden na oficjalnym Airplay Chart oraz opinią jednego z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzyki pop.

🍓

Koncert Baranovskiego będzie częścią Roztańczonych Dni Olsztyna, odbywających się na Starym Mieście pomiędzy 27 i 30 lipca.

Roztańczone Dni Olsztyna
Baranovski w Olsztynie
 28 lipca (piątek) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie

📣 Bilety: 40 zł dostępne:
🍓 na stronie https://bilety.mok.olsztyn.pl/;
🍓 w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
🍓 w Muzeum Nowoczesności (Knosały 3b);
🍓 w Galerii wARTe Świeczki (Dąbrowszczaków 3).

W sprzedaży dostępny jest również karnet uprawniający do wejścia na koncert Baranovskiego oraz na koncert Sławka Uniatowskiego, Mileny Lange i Warsaw Impressione Orchestra „Przeboje Wielkiego Ekranu”, który odbędzie się dzień później (29.07) o godz. 20:00 w olsztyńskim Amfitearze.