Błażej Król x GOD

W ramach cyklu LETNIA ODYSEJA w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi Błażej Król! MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert, podczas którego nietuzinkowy artysta zagra z towarzyszeniem Gorzowskiej Orkiestry Dętej. Wydarzenie odbędzie się w piątek 5 lipca o godz. 20:00.

W bieżącym roku, w którym przypadają czterdzieste urodziny Błażeja Króla, obchodzi on także jubileusz solowej kariery. Koncerty Błażej Król x GOD to srebrna kolekcja wybranych singli z dziesięcioletniej solowej drogi Błażeja z towarzyszeniem zespołu i Gorzowskiej Orkiestry Dętej.

Publiczności Męskiego Grania jest znany od lat, wielokrotnie występował ze swoim zespołem, projektem UL/KR, czy Kobietą z Wydm. W 2020 roku został członkiem Męskie Granie Orkiestra wraz z Darią Zawiałow i Igo, z którymi stworzył utwór „Świt”. W 2023 roku był gospodarzem – wraz z Kasią Nosowską – projektu Męskie Granie Przestawia.

Błażej Król x GOD
5 lipca (piątek) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie, ul. Zamkowa 1
Bilety w cenie 99 zł dostępne:

• na stronie bilety.mok.olsztyn.pl;
  • w Galerii Dobro (Stare Miasto 24/25);
  • w Muzeum Nowoczesności (Knosały 3b);
  • w Galerii wARTe Świeczki (Dąbrowszczaków 3).